Opis nieruchomości
Oferujemy państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku (wspólnota mieszkaniowa) przy ulicy Podgórnej.
Wejście (drzwi antywłamaniowe) z klatki schodowej do przestronnego przedpokoju (z pojemną szafą) i dalej rozkładowo do wszystkich pomieszczeń.
Na podłogach panele, a w kuchni i łazience glazura.
Z dużego pokoju wyjście na balkon typu loggia na południową stronę budynku.
Okna i drzwi balkonowe PCV.
Bardzo duża jak na ten typ budownictwa kuchnia (z oknem) stanowi właściwie dodatkowy pokój - jadalnię. Również spora łazienka z wanną i co najważniejsze - z oknem!
Okno w łazience w dużym stopniu podnosi status mieszkania z dwóch powodów:
a) znacznie oszczędzamy na rachunkach za prąd
b) lepsza wentylacja zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni
Mieszkanie dwustronne z wystawą okien w kierunku północ - południe, a co za tym idzie - pełna przewietrzalność, stanowiąca jeden z ważniejszych parametrów regulowania komfortu klimatycznego.
Budynek z lat 80-tych, z cegły i gazobetonu, a więc materiałów zapewniających świetną izolację cieplną (oszczędność na ogrzewaniu) i zdrowe wnętrze (są to surowce naturalne, a więc brak materiałów toksycznych!).
Do mieszkania przynależy też piwnica.
Ogrzewanie i ciepła woda miejska.
Koszty eksploatacji nieruchomości uiszczane do wspólnoty są zmienne i wahają się w granicach 400 złotych.
Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach (wraz ze sprzętami AGD- pralka, lodówka, zmywarka, mikrofalówka) zostaje w cenie - możliwość natychmiastowego wynajmu. Oczywiście to funkcjonalne wnętrze nabywca może zaaranżować po swojemu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i własnym gustem.
Dobre położenie: centrum miasta, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, liceum ogólnokształcące, park, sieć handlowo- usługowa. Bardzo blisko kościół, cmentarz, szpital, a także tereny rekreacyjne: stadion i lasek północny.
Zapraszamy do oglądania!
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.